Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda müşterilerimizin en çok sorduğu sorulara cevaplarımızı bulabilirsiniz.


Sorular

Atom Premium, CS2 (Counter-Strike 2) oyunu için hazırlanmış olan ve müşterilerine üst düzey özellikler sağlayan hile yazılımıdır. Diğer hilelerden farkımız ise, diğer tüm hileler oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını hilenin içerisine yazarlar ve hile başlayınca bu verileri kullanarak hile çalışır ve işlevini yerine getirir. Fakat Atom Premium'da hilenin içerisine kesinlikle oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını yazmayız. Bu verileri otomatik olarak çeken otomasyonlara sahibiz. Yani oyun ne kadar güncellenirse güncellensin, hilenizin güncellemeye ihtiyacı yok. Çünkü hile her başlatıldığında oyunun güncel verileriyle çalışır.

Menüde bulunan kayıt ol/giriş yap butonuna bastıktan sonra açılan sayfada kayıt ol isimli kutucuktan sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Ben robot değilim yazan kutuya tıklayıp, tik işaretinin gelmesini bekleyiniz. Daha sonra kayıt ol butonuna basabilirsiniz. Kayıt ol butonuna bastıktan sonra e-posta adresinize üyeliğinizi aktive etmek için bir bağlantı gönderilecektir. E-posta adresinize giriş yapıp, bu bağlantıya tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Hemen kendinize bir hesap oluşturduktan sonra, hesabım kısmına giriş yapınız. Hesabım kısmında bakiye yükleme bölümünü göreceksiniz. Hangi paketten almak istiyorsanız, ona göre bakiyenizi seçip, ödeme işlemini tamamlayınız. Bakiyeniz otomatik olarak ödemeniz tamamlandığında hesabınıza eklenmiş olacaktır. Daha sonra ise yine hesabım kısmından programı satın al bölümünden programı satın alabilirsiniz.

Programı satın aldıktan sonra, hesabım kısmından kalan süre yazısının altında hileyi indirebileceğiniz buton mevcuttur.

HİÇ! Evet, doğru duydunuz. Dünyada ilk ve tek olarak bu sisteme sahibiz. Diğer tüm hileler oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını hilenin içerisine yazarlar ve hile başlayınca bu verileri kullanarak hile çalışır ve işlevini yerine getirir. Fakat Atom Premium'da hilenin içerisine kesinlikle oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını yazmıyoruz. Bu verileri otomatik olarak çeken otomasyonlara sahibiz. Yani oyun ne kadar güncellenirse güncellensin, hilenizin güncellemeye ihtiyacı yok. Çünkü hile her başlatıldığında oyunun güncel verileriyle çalışır.

Program yalnızca 1 bilgisayar için kullanılabilir. Program yalnızca bir bilgisayara lisanslanır. Eğer lisansınızı sıfırlayıp bir başka bilgisayarda hileyi çalıştırmak isterseniz, hesabım kısmından lisans sıfırlama paketini satın alabilirsiniz.

VAC Ban riski kesinlikle yoktur. Hile VAC sistemine yakalanmamaktadır. Her müşterimizin program kodları içerisinde fiziksel değişikler yaparak VAC ban riskini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Overwatch ban'ı engellemek aslında tamamen sizin elinizde. Güvenli modlar olarak tabir edilen legit modlarda oynarsanız overwatch müfettişleri tarafından farkedilmeniz imkansızdır. Kısaca hem overwatch hem VAC banı %100 oranında engellemiş bulunmaktayız.

Eğer programda bir sorun ile karşılaşıyor, bir hata alıyor iseniz Atom Premium'u indirdiğiniz zaman genel hatalar ve çözümlerinin bulunduğu bir metin belgesi program ile beraber gelir. Metin belgesi içerisinde yaşadığınız hatayı arayarak, çözümünü uygulayabilirsiniz. Eğer hatayı metin belgesi içerisinde bulamıyor veya sorununuz devam ediyor ise destek talebi oluştururak, teknik destek ekibinden gelen yanıt ile sorununuza 7/24 çözüm bulabilirsiniz.

Hesabım kısmında ödeme yap, satın al bölümünden, satın alma alanından lisans sıfırlama paketini satın alabilirsiniz. Özel durumlar için destek ile iletişime geçebilirsiniz. İstisnai de olsa zaman zaman lisansınız destek ekibimiz tarafından ücretsiz sıfırlanabilir.

Atom Premium yazılımı Windows 7 ve üzeri tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Şifrenizi unuttuysanız, sağ üstte bulunan kayıt ol/giriş yap butonuna basıp şifremi unuttum yazısına tıklayarak şifrenizin e-posta adresine gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Kredi kartı (Visa, MasterCard, Maestro, İninal, diğer ön ödemeli kartlar ve banka kartları), mobil ödeme, havale, EFT ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de mevcuttur; Bonus, World, Maximum, Advantage, Paraf, CardFinans vb.

Yapılan ödemeler & satın alımlar 7/24 otomatik olarak işlemektedir. Eklediğiniz bakiyeler anlık olarak bakiyenize eklenmektedir. Otomatik ödeme ve otomatik teslim sistemi sorunsuz şekilde işlemektedir.

Legit: Overwatch'ta bile belli olmayan, yasal olarak tabir edilen modlardır. İnsan reflekslerine özel olarak kodlanmış, hiçbir şekilde belli olmayan modlardır. Rekabetçide bu ayarları kullanırsanız overwatch'a dahi düşmezsiniz.
Rage: Spin BOT (mevlana), resolver gibi özellikleri içeren modlara bu isim verilir. Düşmanlarınıza bakmadan bile hepsini aynı anda katledebilirsiniz. Rage kelimesinin Türkçe karşılığı öfkedir. Bu modlar da öfkelendiğinizde başvurup, düşmanlara bakmadan hatta oyuna bile bakmadan herkesi katledebileceğiniz modlardır. Tehlikeyi sevenler için birebirdir :)

Destek kısmına konuyla ilgili ayrıntılı bir destek talebi açarsanız, medya ekibi size dönüş sağlayacaktır.

Diğer bütün hilelerde virüs / reklam gibi etkenler bulunmaktadır fakat Atom Premium'da %0 zararlı yazılım oranına sahibiz.

Genç, dinamik, bilinçli ve olgun bir teknik ekibe sahibiz. 7/24 istekleriniz için çalışıyor ve sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Evet, hatta sticker (çıkartmaları) dahi kendiniz seçebileceksiniz. Ayrıca isim etiketi, stattrak gibi özellikleri bile ayarlayabileceksiniz. Bıçaklara, skinlere yüzlerce dolar vermektense, hileyi satın alıp hepsini ücretsiz kullanabilirsiniz!

Daha uygun fiyata sahip, daha çok özelliğe sahip ve daha kaliteli bir hile bulamayacağınızın garantisini verebiliriz. Ayrıca dünyanın en iyi legit botuna sahibiz. Ve hiç bir hile sağlayıcısı VAC & Overwatch ban engelleme konusunda bizim kadar net değil. Daha iyisini bulabilirseniz, onu tercih edin tabii ki :)