Yeni Şans Kutuları Eklendi!

Yeni Şans Kutuları Eklendi!

Şans Kutusu Nedir?


Şans kutusu, içerisinden rastgele hediye günlerin çıktığı bir kutudur. 3 adet şans kutusu tipi bulunmaktadır. Bunlar sırayla GÜMÜŞ ŞANS KUTUSU, ALTIN ŞANS KUTUSU, ELMAS ŞANS KUTUSU'dur. Eğer almak istediğiniz pakete paranız yetmiyorsa veya şanslı hissediyorsanız bütçenize uygun şans kutusunu satın alıp, şansınızı deneyebilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Gümüş Şans Kutusu Nedir?


Gümüş Şans Kutusu, şans kutuları arasından en uygun fiyatlı kutudur. İçerisinden 1 Günlük Paket, 15 Günlük Paket, 30 Günlük Paket, 60 Günlük Paket, 90 Günlük Paket, 365 Günlük Paket, ÖMÜR BOYU Paket çıkabilmektedir. %20 oran ile yüksek kazanç elde edebileceğiniz bu kutu bütçesi düşük ama şansı yüksek müşteriler için mükemmel bir seçimdir.

Altın Şans Kutusu Nedir?


Altın Şans Kutusu, şans kutuları arasında orta fiyatlı kutudur. İçerisinden 1 Günlük Paket, 15 Günlük Paket, 30 Günlük Paket, 60 Günlük Paket, 90 Günlük Paket, 365 Günlük Paket, ÖMÜR BOYU Paket çıkabilmektedir. %50 oran ile yüksek kazanç elde edebileceğiniz bu kutu kazanç elde etmek isteyen müşteriler için mükemmel bir seçimdir.

Elmas Şans Kutusu Nedir?


Elmas Şans Kutusu, şans kutuları arasında en avantajlı kutudur. İçerisinden 1 Günlük Paket, 15 Günlük Paket, 30 Günlük Paket, 60 Günlük Paket, 90 Günlük Paket, 365 Günlük Paket, ÖMÜR BOYU Paket çıkabilmektedir. %80 oran ile yüksek kazanç elde edebileceğiniz bu kutu bütçesi olan ve kazancından ödün vermeyi istemeyen müşteriler için mükemmel bir seçimdir.

Hazır Skin Ayar Dosyası - Envanter Değiştirici

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (0)

Yorum Yap