SON BAN DALGASI HAKKINDA! (ÖNEMLİ)

SON BAN DALGASI HAKKINDA! (ÖNEMLİ)

Merhaba,

Atom Premium olarak müşterilerimiz memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Bu konuda da hızlı bir şekilde bir yazı hazırlayarak bu konuda mağdur olan müşterilerimiz bilgilendirmeye çalışacağız.
Son günlerde çıkan VACnet adında ki yapay zeka, oyuncuların şüpheli davranışlarını tespit ederek bir dosya içerisine kaydeder. Şüpheli davranışlarınız arttıkça, VACnet sizi otomatik olarak overwatch kuyruğuna ekleyerek, demolarınızın overwatch müfettişleri tarafından daha seri izlenmesine sebebiyet veriyordu.

Fakat dediğimiz gibi "veriyordu", gece tahminimizce yapılan yeniliğe göre VACnet artık AŞIRI ŞÜPHE İÇEREN VURUŞLARA VAC ban'da atıyor...

Peki nasıl, neden, neye göre ve kime?
VACnet, riskli davranışları bir log dosyasında kaydeder. Riskli davranışlarınız arttıka overwatch kuyruğuna eklenirsiniz. Fakat VAC korumalı sunucularda, ÇOK RİSKLİ MOD gibi modlarla oynamaya çalışırsanız, baktığınız açı ile düşmanı vurduğunuz açı aynı olmadığı için VACnet dosyalarınıza bir çok veri yazar bu şüpheli vuruşlar hakkında. Eğer bu veriler artarsa, overwatch'a bile düşmeden VAC yiyebilirsiniz. Bu verileri temizlemek için internette programlar yer alıyor fakat biz bu programları önermiyoruz. VACnet gibi akıllı bir yapay zeka, sizin verileri temizlediğinizi kolayca anlayabilir bu ise daha risklidir. Yani bu verileri temizlediyseniz, aşırı ama aşırı riskli ve şüpheli vuruşlar yaptıysanız oynayış tarzınızı bir an önce gözden geçirip Legit'e yönelmelisiniz.

Diğer binlerce hile, bugün VAC ban, OVERWATCH ban dalgalarına tutulurken, Atom PREMIUM müşterileri hala %0 VAC %0 OVERWATCH ban riski ile oyunlarına devam etmekteydi. Daha önceden bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz her hangi başka bir hile, 3. parti program vb. her türlü dosya VAC sistemini tetikleyebiliyor. VAC sistemi her gün gelişmekte olan bir sistemdir. Eğer daha önceden bilgisayarınıza başka bir hile veya 3. parti program kurduysanız hemen bilgisayarınıza bir format atarak tamamen bilgisayarınızı temizlemiş olursunuz. Çünkü diğer Türk & yabancı bir çok hile firması şu günlerde VAC / OW gibi banlara çok sık yakalanıyor. Eğer sizde diğer hile firmalarından bir ürün aldıysanız veya bedava indirdiyseniz dediğimiz gibi hemen bilgisayarınızı sağlam bir şekilde temizleyiniz.

Bu yazıyı yalnızca sizleri bilinçlendirmek ve RAGE açarken bir kez daha düşünmeniz için yazıyoruz. RAGE tabii ki kullanabilirsiniz, biz hile geliştiricileri bile 5 dakika önce BASİT EĞLENCE'de spin bot ile oyunlar oynadık. VACnet kolay kolay sizi overwatch sırasına eklemez. VACnet size kolay kolay VAC ban'da atamaz. Sonuç olarak yapay zekalarda hata payının %0 olması için çok dikkatli hareket edilir. Bu yüzden kolay kolay ne vac ban yersiniz, ne overwatch ban. Fakat bu söylediklerim ATOM için geçerli. Diğer hileler zaten sabah saatlerinde binlerce müşteri kayıp verdiler. Legit özelliklerimizde mouse'u sanki kendiniz çeviriyormuşsunuz gibi hiçbir şüphe uyandırmayan vuruşlar olduğu için bizim müşterilerimiz ne VACnet'ten etkilendi ne de başka bir yapay zekadan.

Atom Premium, her zaman %0 VAC %0 OVERWATCH ban iddiasının arkasındadır ve bugünde bu ban dalgasında kendimizi en iyi şekilde kanıtladık.

Okuduğunuz için teşekkürler. Artık sizde VACnet nedir, ne değildir biliyorsunuz.

Saygılarımızla, ATOM PREMIUM.

19/07/2018 VAC Dalgası Hakkında!

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (6)

 • mehmet_*******@hotmail.com

  Harbiden helal olsun. Gerçekten ne VAC yedim OW ban, diğer türk hilelerini kullanan bir sürü arkadaşım ban yedi. Ben yemedim.

  Aldığım güne bin şükür diyorum.

  Ellerinize sağlık, yabancılar bile ban yerken ben yemedim. saolsun atomGülücük

  02.06.2018 Cumartesi 18:49
  uber_1******@gmail.com

  Aga okudukça ben gururlandım Sırıtma

  Helal olsun, 240 günüm var bugüne kadar ne vac ne ow yedim. Bugünki dalgadanda etkilenmedik. Adamsınız atom ekibi

  02.06.2018 Cumartesi 18:51
  mert12m*******@yandex.com

  Ben ban yememiştim ama yine de bilgilendirme için saol 3 aydır kullanıyorum ban yemedim yicemi de sanmıyorum

  02.06.2018 Cumartesi 18:51
  tatli*****@gmail.com

  bende ban yemedim bilgi için saolun

  iyi bir program valla

  02.06.2018 Cumartesi 18:57
  Ahmet İlik

  baktım herkes yorum yapıyo bende yapam dedim

  bende yemedim valla bilgi icin tsk

  02.06.2018 Cumartesi 19:04
  Yetkili

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

  02.06.2018 Cumartesi 19:37

Yorum Yap