CSGO Yeni Anti-Hile Sistemi Güncellemesi!

CSGO Yeni Anti-Hile Sistemi Güncellemesi!

CS:GO'YA YENİ BİR ANTİ-HİLE BETASI GELDİ!CS:GO'ya yeni gelen "1.37.6.0-rc1-" betası ile, oyunun anti-hile sistemi güçlendirildi. CS:GO'nun blog sayfasında yazılanlara göre, bu yeni sürümde artık Valve, CS:GO'ya müdahale edebilen programları
sınırlandırıyor.
Aynı zamanda üçüncü parti ".dll" formatlı dosyalar bu sürüm ile birlikte, eğer ki Valve tarafından doğrulanmış bir yazılım değil ise, otomatik olarak engellenecek ve CS:GO ile birlikte çalıştırılamayacak.

Betayı denemek isterseniz, Steam kütüphanenizden CS:GO'ya sağ tıklayıp, "Özellikler" seçeneğine girip, oradan "Betalar" sekmesine girip, "1.37.6.0-rc1-" betasını seçebilirsiniz.
Oynanışa etki eden bir yenilik olmadığından, betayı denemeniz çokta mühim ve gerekli değildir.

Bu betanın her an Valve tarafından, beta sürümünden çıkarılıp resmi oyuna güncelleme olarak ekleneceği söylentileri bir çok oyuncu arasında dolaşmaktadır. Dünyada ki bir çok ücretli/ücretsiz hile yazılımında bu
güncellemeden sonra bir takım hatalar görülecektir. Tahminimizce bir çok hile yazılımı güncelleme sonrasında sağlıklı çalışmayacaktır.

Atom Premium CSGO Hile Yazılımı Bu Güncellemeden Sonra Çalışacak Mı?Beta geldikten 1 saat sonrasında, yazılım ekibimiz kısa sürede bu anti-hile sistemini bypass ederek Atom Premium csgo hile yazılımını bu anti-hile sistemi ile uyumlu şekilde çalışır hale getirmiştir.
Valve bu yeniliği her an beta sürümünden çıkarıp, resmi olarak oyuna ekleyebilir. Bu duruma hazır olmak için Atom Premium ekibi olarak hızlıca bu beta ile yazılımımızı uyumlu çalışır hale getirmiş bulunmaktayız.
Kısacası programımız güncel ve aktif şekilde çalışmaya devam edecek ve etmektedir.

Beta sürümünü test ederek Atom Premium'un bu güncelleme ile çalışıp, çalışmadığını görebilir ve bize de olumlu/olumsuz dönüş yapabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

CSGO Surf Nasıl Yapılır

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (0)

Yorum Yap