CSGO TAKTİKLERİ VE BİLİNMESİ GEREKENLER

CSGO TAKTİKLERİ VE BİLİNMESİ GEREKENLER

Bunları öğrendikten sonra daha iyi oynayacaksınız...


AK-47: Arkadaşlar bu silahın menzili , ve hasarı yüksektir ama sekmesinde yüksektir 2 türlü kullanılır.Uzaktan ve yakından kafaya nişan alıp tek tek sıkarak rakibi etkisiz hale getirebilirsiniz.Yakından işe yararlı olan spraydir arkadaşlar spray yaparak ak-47 ile serice düşmanı öldürebilirsiniz.

M4A1-S: Spray bunda çok yararlıdır atış hızı yüksek olduğu için kullanışlıdır yeni başlayanlar için ideal bir silahtır.

M4A4: Bu silah taaruz silahıdır AK:47 gibi diyebiliriz. Spray bu silahta işe yarar, kullanabilirseniz çok güzel kafalar atabileceksiniz.Tek tek sıkarak da kafa atabilirsiniz.

P90: Genelde çok iyi bir rush silahıdır yeni başlayanlar için en çok tavsiye ettiğim silahtır bu silaha genelde ezik muamelesinde bakılsa da çok yararlı bir silahtır. Terorist olduğunuzda bu silahı almanız daha işe yararlıdır takımca rush attığınızda serice oyunu bitirmenize yarayabilir.

MAC-10: Bu silahı fazla kullanmazlar ama çok kullanışlı silahtır atış hızı ve isabetleriyle ünlüdür 2050$ varken hem çelik yelek+kask vede mac-10 alabilirsiniz bir kaç el hiç ölmeden durabilirsiniz ve para kasabilirsiniz.

AWP: AWP zor bir silah türüdür aiminizin iyi olması bu silahı iyi kullanmanıza yarayabilir neden derseniz ayak üstüne tek vuruşta öldürebilecek bir hasara sahip eğer sıkış hızınız ve görüş açınız iyiyse bu silah çok işinize yarayacaktır awp ile kesinlikle rushlamayınız defansta kalınız.

USP-S: P2000'den daha kullanışlı olduğunu düşündüğüm bir silahtır maçın ilk başında aiminizi iyi alıp kafaya sıktığınızda atış hızınız ile düşmanı seri bir şekilde düşürebilirsiniz.

GLOCK-18: Terorist'lerin başlangıcında en önerdiğim şey glock'la başlayıp ve çelik yelek almalarıdır hem az hasar alıp seri hasar verebilirsiniz.Glock 20 mermiye sahip sekmesi az olan güzel bir tabancadır yeni kişiler için iyi bir tabancadır.

Flashbang: Flashı doğru yerde kullanmak düşmanı kör ederken avantaj yakalayarak düşmanları öldürebilirsiniz.Aman ha! Düşmanı kör edeceğiz deyip kendi takım arkadaşınızı kör edipte kendinizi öldürtmeyin dikkatli kullanın.

Yanıltıcı Bomba: Bu bombayı doğru yerde kullanmak işe yararlıdır 50$ olup düşmanı yanıltıp diğer tarafa giderek serice bombanızı kurabilir yada güzel bir şekilde pusabilirsiniz.

Molotof: Molotof karşı takımın geçmesini engelleyerek belkide yakar öldürmenizi sağlayabilir doğru yerde kullanın öylesine atmayın.

El Bombası: Bombayı doğru yerde kullanarak düşmanların zırhsız olduğu zamanda tam zamanında atarsanız büyük bir hasar vererek sağır edip raundu kazanmanızı sağlayabilir.

CS:GO Oyun Modları Nelerdir

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (0)

Yorum Yap