CSGO Hızlı Win Alma Taktikleri

CSGO Hızlı Win Alma Taktikleri

Bu yazı içerisinde sizlere CS:GO rekabetçi maçlarında daha hızlı galibiyet almanıza yarayacak taktikleri vereceğiz. Yazımız hakkındaki fikirlerinizi yoruma bırakmayı unutmayınız.

Bu noktada, karşı takım hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemlidir. Yani paralarının az olduğunu bildiğiniz zaman veya pozisyonlarının kötü olduğunu farkettiğinizde hızlıca rush yaparak kolay win alabilirsiniz.

İnfo alabilmek için ise, takım içerisinde iletişime çok dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde kafanıza göre hareket edecek ve win alamayacaksınız.
Sürekli pahalı silahlar almaya çalışmayın, hangi takımda olduğunuza göre oynayın. Terörist takımında iseniz bomba kurmaya, gerektiği zaman eco kalmaya çalışın.
Anti terörist takımında iseniz karşı takımın gelmesini bekleyin, bomba bilgisi almadan rushlamayın.
Gireceğiniz harita hakkında bomba, sis, yanıcı atma taktiklerini öğrenin ve bu sayede istediğiniz bölgeleri bombalayın. Çok işinize yarayacaktır.
Ölseniz bile, karşı takım hakkında bilgi toplamaya çalışın ve bunun bir takım oyunu olduğunu unutmayın. Takımınızdaki kişilere moral vermeye çalışın ve kötü vururlarsa onları eleştirmeyin.
Ve ayrıca, ses kasmayı da ihmal etmemeniz yararınıza olacaktır.

İNDİRİMLER, FIRSATLAR VE HABERLER

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (0)

Yorum Yap