CSGO Eco Round Ne Demektir?

CSGO Eco Round Ne Demektir?

CS:GO rekabetçi maçlarında, takımın ekonomisi ciddi önem taşır. Karşı takım para açısından sizden üstün ise, daha rahat galibiyet alabilir. İşte maçlarda bu dengeyi koruyabilmek için, bazı ellerde fazla eşya
alınmamaktadır ve buna “eco round” denmektedir.

Üst üste kaybedildiğinde para sıkıntısı çekeceğiniz için, bazı roundlarda silah almayarak para biriktirmeniz gerekebilir. Bir sonraki ele daha iyi silahlar alabilmek için, arada bunu yapmanız gerekiyor. Eco roundda alabileceğiniz
şeyler değişkenlik gösteriyor. Bazen armor bile almayabilirken, bazen hafif makineli silahlar ve armor alarak ekonomiyi düzeltebiliyorsunuz.

Takımınızın başında bulunan kişi, eco round dediği zaman, ona ayak uydurmalısınız. Çünkü ekonomi dengesi tek bir kişi ile sağlanamaz.
Ayrıca, eco roundda kazanmak çok büyük avantaj sağlar. Hem paranızı saklamış, hem de galibiyet almış olursunuz ve kazanma şansınız ciddi oranda yükselir.
Eco roundlarda iyi oynayabilmek için, tabanca kullanma kabiliyetinizi arttırmanız, hafif makineli silahlarla oynamayı öğrenmeniz gerekir. Bu açıdan eco roundlar oyunculuğunuzu ciddi oranda geliştirecektir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler, fikirlerinizi yoruma bırakmayı unutmayınız.

Yeni VAC Koruması Güncellemesi!

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (0)

Yorum Yap