CS:GO Hile Kodlama

CS:GO Hile Kodlama

Bir çok kişi kendi hilesini kodlamak istiyor ama yeterli bilgisi olmadığı için vazgeçiyor. Kendi hilenizi kodlamak için çok basit bir kaç kural mevcut.

İlk kuralınız yazılım dillerinde üst düzey bilgiye sahip olmak. Hile kodlamak için yazılım dili bilginiz üst seviyelerde olması şart. Her yazılım dili ile hile kodlayamazsınız, belirli bir kaç yazılım dili mevcut hile
kodlamak için. Bunlar C++ ve C# yazılım dilleridir. Bir çok hile yazılımı bu iki yazılım dile ile kodlanmıştır. Eğer ortaya iyi bir hile yazılımı çıkarmak istiyorsanız yazılım dili bilginizi geliştirmeniz gerekmektedir.

Diğer bir kuralımız ise kaynaklardan yararlanmayı iyi bilmemiz gerek. Türkçe hile kodlama ile ilgili kaynak neredeyse sıfıra yakın bir orandadır. O yüzden ingilizce kaynaklardan bir kaç bilgi kazanmaya çalışmalısınız.

Üçüncü kuralınız ise profesyonel bir ekibe sahip olmalısınız. Bir hile yazılımını tek başınıza kodlamak zor bir eylemdir. Profesyonel bir ekip ile ortaya güzel bir hile yazılımı ortaya çıkarabilirsiniz.

Eğer bu kadar işlem size çok zor geliyorsa, ATOM PREMIUM olarak zor olan işleri biz sizin yerinize yapabiliriz. Hiç bir yazılım bilgisine sahip olmadan hilemizi satın alarak kullanabilirsiniz. +100'den fazla özelliklere uygun
ücretler karşılığın da kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Profesyonel desteğimiz sayesinde aklınıza takılan soruların cevabını 7/24 bizden alabilirsiniz.

CS2 Nasıl Oynanır? CS:GO Source 2 Betaya Nasıl Kayıt Olunur?

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (6)

 • Serhat Aydin

  Kendi hilemi yapardım ama sizin hilenizi kullanması daha iyi Gülücük

  29.11.2018 Perşembe 17:58
  Eren Nurcan

  bu hilede %100 VAC koruması var her türlü sizin hileniz daha iyi kendi hilemi kodlasaydım bu kadar güvenli olacağını sanmıyorum Sırıtma

  01.12.2018 Cumartesi 12:56
  Şükrü Aşık

  siz varken ne gerek var Gülücük

  01.12.2018 Cumartesi 14:32
  Ayyo Sokker

  Sizin hileniz 1 numara

  01.12.2018 Cumartesi 17:20
  Abdulkadir Inekci

  siz varken ne gerek var Gülücük

  09.12.2018 Pazar 20:19
  Yiğit Arda Yurtgül

  BU HİLE DE ÇOK EMEK VAR!!

  15.12.2018 Cumartesi 13:40

Yorum Yap