CS:GO Hesap Alımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

CS:GO Hesap Alımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Valve tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyi oyunlarından birisi olarak gösterilen CS:GO, Steam üzerinden oynanılabilen çok oyunculu bir sisteme sahiptir. Geçmişi oldukça eski olan Counter Strike oyunun İnternet üzerinden oynanabilen hali olarak gösterilen CS:GO dünya üzerinde E-Spor teriminin de doğmasına olanak sağlamıştır. Dünya üzerinden milyonlarca oyuncunun eş zamanlı olarak yer aldığı oyunlar ortalama olarak 30 dk sürmeke olup büyük oranda kapışmalı olarak ilerlemektedir. CS:GO, Steam üzerinde 24 TL gibi oldukça cüzi bir miktara satılmakta olup oyuncuların güvenirliğini sağlamak adna birçok önlemler alarak faaliyetlerini sürdürmeye çalışmaktadır. Baştan hesap alım kasmak yerine hazır hesap olmak isteyen kişiler için bu yazımızda dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsetmek istiyoruz.

CS:GO içerisinde hesap alacak kişiler öncelikle hesabın seviye ya da rütbesinden ziyade herhangi bir yasağının bulunup bulunmadığına bakmalıdır. VAC olarak adlandırılan ban, hesapların tüm işlemlerini keserek diğer oyuncular ile ticaret yapmalarının önüne geçerek rekabetçi olarak adlandırılan oyun bölümüne girişini engellemektedir. Piyasalar içerisinde satılan birçok hesabın VAC banlı olmasında dolayı satıldığını hatırlatarak alım sırasında alıcılara doğrudan olarak herhangi bir yasaklanmanın olup olmadığını öğrenmek gerekmektedir. Banlı olmadığını öğrendiğiniz hesapların derecesi ya da Skini olup olmadığını sorgulayarak bütçe belirleyebilir ve alımlarınızı buna göre gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer dikkat edilecek hususa gelecek olursak;

CS:GO, bazı hesapların ticaretlerinde sıkıntılar yaratabileceğini düşünerek 2, 3 hafta ya da 1 aylık banlar atmaktadır. Herhangi bir şekilde skin transferi gerçekeleştiremeyen bu hesaplarla uğraşmak istemeyen kişiler satışlarını gerçekleştirerek baştan başlamanın daha iyi olacağını düşünmektedir. Hesap alımı sırasında ücretlerin ne gibi hususlara değinilerek belirlendiği sorulmalı, Skin olarak hesap alımı sırasında nelerin verilebileceği sorulmalıdır. Son zamanlarda birçok kişinin CS:GO hesabını satmak istemesi bazı kişilerin dolandırıcılık girişimlerine kalkışmasına neden olmakta. Lütfen böyle konulara dikkat ediniz ki, dolandırılmayınız.

Hazır Skin Ayar Dosyası - Envanter Değiştirici

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (0)

Yorum Yap