CS:GO Güven Faktörü

CS:GO Güven Faktörü

Güven faktörünü oyun içinde ki güven puanınız olarak anlatabiliriz. Güven faktörünüz ne kadar yüksek olursa karşınıza ve takımınıza gelen oyuncularında o kadar yüksek olacaktır. Güven faktörü yüksek olan oyuncular
çoğunlukla oyun hakkında bilgi sahibi ve kaliteli oyunculardır. Güven faktörünüz ne kadar yüksek olursa o kadar kaliteli oyuncular ile oyun oynarsanız.

Peki Güven Faktörümüzü Nasıl Yükseltebiliriz ?Takım arkadaşlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermemelisiniz. Hiç bir şekilde takım arkadaşlarınıza ateş etmemelisiniz, onları molotof ile yakmamalısınız ve onları engelleyecek davranışlar sergilememelisiniz.

Oyun için de övgü toplayarak güven faktörünüzü yükseltebilirsiniz. Takım arkadaşlarından sizi övmelerini rica ederek güven faktörünüzü yükseltebilirsiniz.

Raporlanmamalısınız. Raporlanma sebebiniz önemli değil, ne kadar az raporlanırsanız güven faktörünüz o kadar yüksek olur.


Eğer güven faktörünüzü hemen, hızlı, güvenilir bir şekilde yükseltmek isterseniz Atom Premium - Övgü Botu Hizmetini kullanabilirsiniz. CSGO Commend Bot (csgo övgü botu) satın almak için hemen tıklayınız.

CSGO Kasa Açma Mapı

Bu yazımızı da incelemeyi unutmayınız.

Paylaş

Yorumlar (4)

 • Batuhan Taşkın

  nice Gülücük

  04.12.2018 Salı 21:47
  Süleyman Aşık

  teşekkürleeer

  05.12.2018 Çarşamba 14:56
  Yağız Biçer

  çok güzeell

  07.12.2018 Cuma 19:51
  Tarık Akgün

  bilgi için sağol atom

  13.12.2018 Perşembe 00:54

Yorum Yap